güzel
yeni
Online Tank Savaşı

Online Tank Savaşı

Tuşlar:

sürme: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş fare sol tuş veya boşluk tuşu, yakınlaştırma: fare orta tekerleği veya q,e tuşları, oyundan çıkma: esc, özellikler: 1,2,3,4,5, bayrak: f, oyunu küçültme: +.- tuşları, kendini yok etmek: delete, puan durumu: tab, taret döndürme: z,x, taret ortalama: c, mola verme: p, sohbet: enter
Online Tank Savaşı oyunu oyna. Şehirde tank savaşları yap. 3D çok oyunculu gerçek tankların savaşı Tanki Online oyunu. Savunma ve strateji geliştir, zırhlı tankları patlat.

Nasıl Oynanır;

Oyuna girmek için üye oluyoruz. Giriş bilgilerinin istendiği yerin üstündeki "new player" butonuna basalım. Buradan kayıt olacağız. Sırası ile; oyuncu adımızı, şifremizi ve tekrar aynı şifreyi yazarak alttaki onay kutusunu işaretleyip "complete" butonuna basıyoruz. Buradan sonra oyunun ana sayfası gelecektir.

Ana sayfada tankımızla ilgili ayarlar yapabiliriz. Savaş meydanına gitmek için oyun listesinden bir oda seçiyoruz. Hemen savaşa katılmak için yukardaki "battle!" butonuna basacağız. Takım seçmek için sağ alt köşedeki "play" butonlarını kullanıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Tanki Online

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar