güzel
yeni
Savaş Kulesi

Savaş Kulesi

Tuşlar:

fare
Savaş Kulesi oyunu oyna. Savaş kulesi yap. Kuleyi yıkmak için gelen canavar ordusuna karşı savunma kur. Kule koruma savaşı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca ana sayfada "start" yazısına tıklıyoruz. Savaş haritası gelecek. Yanan meşaleyi seçelim. Zorluk ayarı kutusu açılacak. Burada kolaydan zora(easy, med, hard) 3 seçeneğimiz olacak. Zor seçip savunmamız başarılı olursa 3 yıldız alınıyor. Oyunda alınan yıldızlar önemli. Bu yıldızlar sonraki bölümlerin açılmasını sağlıyor. İlk bölümde hemen zoru seçip yıldızları alalım. "To battle" ile oyuna başlıyoruz. Öncelikle savaş kulemizi yapıp yükseltelim. Kuleye yeni kat eklemek için en altındaki çekiç işaretine tıklayacağız. Çıkan seçeneklerden istediğimizi ekleyebiliriz. İki tanesi ateş ile kuleyi korurken bir taneside muhafızlar gönderiyor. Askerleri hareket ettirip istediğimiz yere yönlendirebiliriz. Kulenin katlarını geliştirerek güçlendirelim. Sağ alt köşede kaçıncı saldırı yapıldığı yazacak. Saldırı uyarısı çıktığında buraya tıklayıp erken gelmelerini sağlarsak fazladan puan alıyoruz. Bölüm aralarında ise yıldızlar ile kule savunmamızı daha da güçlendireceğiz. Kuleyi kur ve cesurca savun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Ultimate Tower

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar