güzel
yeni
Bölge Savaşı

Bölge Savaşı

Tuşlar:

askerleri seçme ve yönlendirme: fare, saldırı komutları: m,a,p,h,s,g veya fare ile butonlarına basma, yapı: p,e,o,ı,m,a,g veya fare ile butonlarıana basma, askerleri gruplama: shift tuşu ile 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 rakamları
Bölge Savaşı oyunu oyna. Ordu yönet ve tehlikeli karanlık bölgeyi ele geçir. Bölgeyi koruma altına al. Askeri savunma yap. Kaynak bulma çatışması oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Start game" butonuna basıyoruz. "Play" butonundan deam edeceğiz. Bölüm kayıt sayfası gelecek. "New game" butonlarından birine tıklıyoruz. Haritadan yeşil noktayı seçelim. Bölgede yapılacak görev verilecek. Bu sayfada zorluk ayarı yapılabiliyor. "Normal" yazan yerdekini "easy" ile değiştirirsek oyun kolaylaşır. Savaşa gitmek için "to battle" butonuna basıyoruz. Oyun hakkında kısaca bilgilendirme yapılacak. Buradan nasıl oynandığını öğreniyoruz. Çarpı işaretinden burayı kapattığımızda oyun başlıyor.

İki ordu bölgeyi ele geçirmek için kıyasıya bir savaşın içine giriyor. Bölgemizi düşman kuvvetlerden korumalıyız. Haritadaki karanlık bölge tehlikeli. Düşman askerleri her tarafta olabilir. Fakat bizimde yeni kaynak bulmaya ihtiyacımız var. Bölgemizi savunma altında tutarak ierliyoruz. Karanlık bölgeyi tarayıp güvenli hale getireceğiz. Düşmanla çatışması en muhtemel alanlar haritanın kaynağı bol olan yerleri. Askeri olarak güçlenmek için gittiğimiz yerlerde üretici yapılar kurmalıyız. İlk bölümlerde görevlerde bunları yaparak oyunu öğreniyoruz. Ordu ile bölgeyi fethet.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Astral Crashers

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar