güzel
yeni
Ordu Savaşı 8

Ordu Savaşı 8

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d, ateş: fare, asker ve taret değiştirme: q,e, silah değiştirme: f,g, savaşa katılma: boşluk tuşu
Ordu Savaşı 8 oyunu oyna. 2. Dünya savaşında cephe savunma hattı kur. Ordunu yönet ve savaş. Düşman taarruzlarını durdur. 3D defans stratejisi oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Campaign" butonuna tıklanacak. Açılan sayfada Amerika, Almanya ve Rusya ordularından birini alacağız. Ülke haritası açılacak. Ok işaretli olan simgeyi tıklayacağız. "Sağ alt köşede çıkan "play" butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Cepheye yeni siperler kuralım. "Build defense" yazan yerden savunma araçları ve askerleri alarak cephe hattımızdaki uygun stratejik konumlara yerleştiriyoruz. Bu savunma hattındaki araçların üzerine tıklayıp alttaki kalkan işaretine basarak geliştirme yapabiliyoruz. Sol alt köşedeki telefondan ise tank yardımı çağırabiliriz. Oyunda birde askerleri kendimizin yöneteceği özellik bulunuyor. Yönetmek istediğimiz askerleri seçip boşluk tuşuna basarak savaş bizde dahil oluyoruz. Bunu yapmadan önce sağ üst köşedeki "ready" ile düşman kuvvetlerinin taarruzunu başlatmalıyız.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Endless War: Defense

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar