güzel
yeni
Metal Ordu Savaşı 3

Metal Ordu Savaşı 3

Tuşlar:

1. OYUNCU Hareket: "W,A,S,D" Vuruş: "C" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "V" Zıplama: "W" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "QE" Özel Saldırı: "Q+E" (SP Bar Maks iken Basın) Cephane Yeniden Yükleme: "X"

2. OYUNCU Hareket: "OK TUŞLARI" Vuruş: "L" (Güçlü vuruş için bırakmadan daha uzun süre basılı tutun) El bombası: "K" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda yürü) Silah değiştir: "OP" Özel Saldırı: " O+P" (SP Çubuğu Maks iken Basın) Cephane Doldurma: "J"
Hem kendiniz hemde 2 kişi oynayabileceğiniz muhteşem bir oyun Metal Ordu Savaşı 3 sizlerle.

Nasıl Oynanır;

Dünyayı robotik uzaylılardan koruyan kahramanlar tatildeyken yeni saldırı geliyor... Kahramanlarımız tatillerini durduruyor ve yeniden Dünya'yı savunmaya başlıyor! Bu sefer farklı araçlarla gelişmiş düşmanlara karşı savunma yapıyorsunuz. Bunlara saldırı mekikleri, dronlar ve AI asistanları dahildir. Tuzakları yok edin, düşmanları alt edin ve rehineleri kurtarın. Bölümlerde topladığınız metalik malzemelerle silahlarınızı ve sağlık barınızı yükseltebilirsiniz. Bunun için bölümlerin sonunda Market'i ziyaret etmeyi unutmayın .

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Metal Army War 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar