güzel
yeni
Böcek Savaşı

Böcek Savaşı

Tuşlar:

hareket: fare, saldırı: fare sol tuşu
Böcek Savaşı Oyunu Oyna. Böcek dünyası üzerinde yeşil tırtıl ile böcek savaşları yapacağız. Böcek patlat ve kalan enerjilerle avcı tırtılı besleyip güçlen.

Nasıl Oynanır;

Play ve fight yazılarını seçin. Bölüm seçme sayfasından new yazısından ilk bölümle oyuna başlayabiliriz. Tırtıl ile çevrede dolaşarak böcekleri arıyoruz. Karşımıza çıkan böcekleri ateşli böcek vurma özelliğiyle yok ettikten sonra sıra böcek besleme ve güçlenmeye geliyor. Kalan baloncukları kısa sürede topluyoruz. Tabi böcek vurmaca burada bitmiyor, etrafımızı kısa sürede başka böcekler sarıyor. Tüm börtü böcek saldırısı altındaki tırtılımızı yok edilmekten savunmak için boş yerlere de kaçmak gerek. Büyük böcekleri vurduğumuzda donuyorlar ve böcek patlatmak için fare sol tuşu ile saldırı yapıyoruz. Oyunda dev böcekler dışında birçok değişik küçük böcek bulunuyor. Bunları avlamak kolay. Sağ üst köşedeki böcek resminin içi enerjiyle dolunca böcek macerası bir bölüm ilerlemiş oluyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bug Rampage

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar