güzel
yeni
Korsan Savaşı

Korsan Savaşı

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, ateş: boşluk tuşu veya fare sağ tuş, cephane değiştirme: 1,2,3,4 veya fare ile sol taraftaki resimlerine tıklama
Korsan Savaşı oyunu oyna. Korsanlar kralı yeniden denizlerde. Gemi kaptanı ol ve denizde diğer korsanlara karşı savaş. Korsanlık yapma oyunu.

Nasıl Oynanır;

New game butonuna tıklıyoruz. Tanıtım görsellerini skip butonundan geçebiliriz. Korsan gemisi seçim sayfası gelecek. İlk olarak sol taraftaki küçük gemi ile başlıyoruz. Yazıları ok butonundan kapatalım. Oyunun ana sayfasından sol alt köşedeki gemi resmine tıkladığımızda oyun başlıyor. Denizde korsan gemileri ile savaş yapacağız. Karşına çıkan gemileri bombala, vur ve patlat. Korsanları denize düşür ve geriye kalan hazineleri topla. Denizdeki tüm korsanları yok et. Korsan bayrağı açan gemiler oldukça saldırgan. Hemen peşimize düşüyorlar. Ayrıca ticaret gemileride var. Her gemide farklı hazineler ve yükler bulunuyor. Denizde geçirdiğimiz gün boyunca çeşitli görevler yaparak puan topluyoruz. Üst kısımda alabileceğimiz görevler listelenecek. Üzerlerine tıklayıp peşine düşeceğimiz hazinenin yerini öğreneceğiz. Görev yeri ok işaretli olarak gösterilecek. Topladığımız hazine ile bölüm aralarında gemimizi ve silahları geliştireceğiz. Ticaret gemilerinden aldığımız ürünleride satıp puan alabiliyoruz. Korsanlar kralı olmak için iyi bir gemiye ihtiyacın olacak. Korsanlara karşı savaşçı gücünü göster. Güzel bir denizde korsanlık yapma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pirateers!

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar