güzel
yeni
Online Minecraft Savaşı

Online Minecraft Savaşı

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare sol tuş, yakınlaştırma: fare sağ tuş, silahlar: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0 veya q,e, zıplama: boşluk tuşu, canını azaltma: x, eğilme: c, sohbet: t, tam ekran: p, skor tablosu ve çıkış: tab tuşu
Online Minecraft Savaşı oyunu oyna. Minecraft piksel dünyasında savaş yapıyoruz. Silahlı adamlar ile takımlı 3D savaş alanı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Bir süre bekledikten sonra oyun odası listesi gelecek. Takımlı savaşlar, keskin nişancı kapışması, kale savaşları ve zombi mucadelesi gibi çeşitli türlerde savaş alanları bulunuyor. Oda isminin başındaki "join" butonu ile giriş yapıyoruz. Minecraft'ın piksel dünyasında iki takım savaşıyor. Savaş alanında en çok adamı vurmaya çalışıyoruz. Her savaş alanının öne çıkan farklı bir silahı oluyor. Duruma göre en uygun olanı seçerek avantaj sağlamalıyız. 10 tane teknolojik silahmız var. Taramalılar, bıçak, bomba atarlar ve keskin nişancı tüfekleri. Bölümlerde belirli bir süre bulunuyor. Üst kısımda kalan süre, mavi ve kırmızı takımın skorları bir arada yazacak. Aksiyon ve hareketin hiç eksilmediği, takımlı bir çok oyunculu online oyun.

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Pixel Gun Apocalypse

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar