güzel
yeni
Balon Savaşı

Balon Savaşı

Tuşlar:

uçurma: yön tuşları veya w,a,s,d, bomba değiştirme: 1,2,3,4, ateş: fare
Balon Savaşı oyunu oyna. Balonlu sepet ile uç. Diğer sepeti, onu taşıyan balonları vurarak aşağı düşür. Uçan balonları patlatma savaşları oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna basılacak. Açılan kutudan "local save" seçeneğinden devam edeceğiz. Tanıtımı "ok" işaretinden geçelim. Şimdi kendimize balon savaşçısı seçiyoruz. Ardından nasıl oynamak istediğimizi belirleyeceğiz. Tek savaş, büyük turnuva bitmeyen mücadele yapabiliriz. Tek savaş için "Skirmish" butonuna basacağız. Bunu yaptıktan sonra istersek rakibimizi belirleyebiliriz. Yoksa rastgele bir balonn karşımıza çıkacak. Alttaki "fight" butonuna basarak oyunu başlatıyoruz.

Uçan balonlar havada savaşıyor. Sepeti ve onu uçuran balonlara bomba fırlatıp patlatıyoruz. 4 çeşit bombamız var. Sol alt köşede herbirinden kaç tane olduğu yazıyor. İster 1,2,3,4 rakamlarına istersek te burdaki resimlerine fare ile tıklayıp seçimimizi yapabiliriz. Rakip balona saldırı yapmak kadar kendi balonumuzu savunması da önemli. Sepetimiz hasar aldıkça yönlendirmek zorlaşacak. Sepeti bombalardan savun. Bomba fırlat ve balonları patlat.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bubble Fighting Tournament

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar