güzel
yeni
Robot Savaşı

Robot Savaşı

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, uçma: boşluk tuşu, kayma: shift, ateş: fare, hedef alma: fare sağ tuş, silah değiştirme: fare orta tekerleği veya 1-2-3 sayıları, silah yerleştirme: q, enerji alanı: e, bomba bırakma: f, puan durumu: tab, takım mesajlaşma: g, genel mesajlaşma: t, menü: c, esc, ayarlar: o, tam ekran: f11
Robot Savaşı oyunu. Online çok kişilik 3D savaş, indirmeden oyna. Uçan robotlar savaşıyor. Savaşçını seç ve takımını kurtarmak için savaş.

Nasıl Oynanır;

Yüklemeden sonra giriş sayfası gelecek. Biz üye olmadan oynamak için sağ alt köşedeki "guest" yazılı misafir olarak oynama butonuna basalım. Oyun ilk olarak alıştırma bölümünden başlıyor. Burayı geçmek için bayrak görevini yapmalıyız. Savaş arenasında savaşıp capture yazılı alan aktif olunca oraya gidip bir kaç saniye bekliyoruz. Böylece alıştırma kısmı geçiliyor. Açılan sayfanın sağ alt köşesinde bulunan buy hero for yazılı butonu tıklayalım.Sağ tarafta askerimizi güçlendirecek özelliklerden istediğimizi yeşil renkteki artı butonları ile seçelim. Daha sonra açılan kutudaki buy butonu ile geliştirmeyi alıyoruz. Şimdi oyun ana sayfasındayız. Oyun odalarına gitmek için play butonuna basıyoruz. Odaların oyun türleri, harita adları, oyuncu sayıları ve bağlantı hızları gibi bilgileri görebiliriz. İstediğimiz oyun odasını seçip tıkladığımızda robot savaşı başlayacak. Oyunda skor mucadelesi, bayrak ve bölge ele geçirme gibi farklı oynanışta oyun odaları var. Takım arkadaşlarımızla yardımlaşarak savaştığımız bir oyun. Robot savaşçılar uçma özellikleri ve ağır silahlarıyla çok güçlüler. Bu uçan robotlar oyununda aksiyon ve hareket eksik olmuyor. Strateji ve iyi nişancılık gerektiren güzel bir çok oyunculu savaş oyunu.

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Freefall Tournament

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar