güzel
yeni
Hırsız Robot 2

Hırsız Robot 2

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, düğmeye basma: x veya l, kafa fırlatma-ateş etme: z veya k, yerden alma: alt hareket tuşu, başlatma: boşluk tuşu
Hırsız Robot 2 oyunu. Hileci ve kurnaz olduğu için komik robot Rick'in başı beladan kurtulmuyor. Yeni bir gezegen macerası onu bekliyor.

Nasıl Oynanır;

Play now butonuna basıyoruz. Tanıtımı geçmek için sağ alt köşedeki ok işaretinden devam edellim. Ana sayfası açıldığında play butonuna basıyoruz. Buradan sonra bölüm listesi gelecek. İlk sıradakini seçtikten sonra boşluk tuşu ile oyunu başlatıyoruz. Robot Rick bu 2. macerada uzay gemisinin göktaşı ile çarpışması sonucu bilinmeyen bir gezegene düşüyor. Burada mahsur kalan robotun gezegenden gidebilmesi için tek kurtuluş şansı yardım sinyali göndermek. Ama bir sorun var. Yeterli enerji yok. İşte bu enerjiyi bulmak için robot Rick ile gezegeni dolaşıyoruz. Üzerinde yıldırım simgesi olan küreleri toplayacağız. Kurnaz robotumuzla bazı engelleri de aşmamız gerek. Enerjiye ulaşmak ve engelleri geçmek için asansör ve ışınlanma yerlerini kullanacağız. Ayrıca robotumuzun kafasını fırlatma gibi komiklikleri de var. Kullanabileceğimiz araçların yanına geldiğimizde hangi tuşa basacağımızı gösteren yardım da çıkacak. Enerjiyi alıp yolun sonundan ilerliyoruz. Hırsız Robot 2 oyunu kolay sayılabilecek bölümlerle devam ediyor. Enerjileri toplayıp robotu gezegenden kurtarıyoruz.

Oyun Dedem iyi eğlenceler diler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Tricky Rick 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar