güzel
yeni
Robot Defans

Robot Defans

Tuşlar:

fare
Robot Defans Oyunu Oyna. Yol savunması oyunumuzda kenarlara yerleştireceğimiz teknolojik savunmacılarla robotları patlatıp durduruyoruz.

Nasıl Oynanır;

New game yazısını tıklıyoruz. Sol alt köşedeki skip yazısından tanıtımı izlemeden geçebiliriz. Buradan sonra oyun haritası gelecek. Üzerinde 1 yazılı turuncu yanıp sönen düğmeyi tıklıyoruz. küçük bir menü açılacak. Burada çeşitli oynanış seçenekleri var. İlk bölümlerde çark işaretli seçenek açık. Oyun ilerledikçe diğer bölümlerde açılacak. Çark işaretine tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Sağ tarafta oyunun tanıtımı gösteriliyor. Altındaki çarpı işaretinden bu kısmı kapatabiliriz. Yol savunmamızda belli aralıklarla robotlar saldırı yapıyor. Sol üst köşedeki simgeler gelen robot saldırılarını gösteriyor. Robotların daha hızlı saldırı yapması için bu simgeleri tıklayabiliriz. Oyunu hızlandırmak içinde üst menünün ortasındaki üzerinde 2 ok işareti bulunan düğmeyi tıklıyoruz. Robot defansı oyununda yola yerleştireceğimiz mekanik araçlar ve silahlar alt tarafta bulunuyor. Siyah renge dönüşenleri alıp yolun kenarlarına yerleştireceğiz. Robotların yolun sonundaki laboratuvarımıza ulaşmamasını sağlamalıyız. Laboratuvarın güç ve hasar durumu sağ üst kısımdaki mavi bar çubukta gösteriliyor. Güç sıfıra düşerse savunma başarısız olur. Tüm robot saldırıları bittiğinde laboratuvarımız sağlam ise bölümü geçiyoruz. Laboratuvarımız saldırılarda hasar alsa bile iyi bir strateji ile savunmakurarak robotları durdurduğumuzda da hasar tekrar onarılarak gücümüz artıyor. Bölümler ilerledikçe daha da farklı robot çeşitlerine karşı defans yapıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

iR Obot

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar