güzel
yeni
Bombacı Robot 2

Bombacı Robot 2

Tuşlar:

bir kişilik: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, iki kişilik: 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: enter, oyunu durdurma: p
Bombacı Robot 2 oyunu oyna. Tek ve iki kişilik robot adam bombacılar oyunu. Robot çocuklar ile labirentte bomba yerleştirip diğerlerini patlat.

Nasıl Oynanır;

"Start game" butonuna basarak oyun ayarları sayfasını açalım. Burada, üst taraftan oynanış seçimi yapılacak. Soldan başlayıp sırasıyla; tüm rakipleri yok etme, 10 robot patlatma, puan toplama ve labirentte 50 kareyi kendi rengine boyama şeklinde bölümlerden birini seçelim. "Players" kısmının karşısından kaç kişi oynayacaksak bir ve iki kişi gibi oyuncu sayısını seçeceğiz. "Enemies" karşımıza çıkacak robot adamların sayısı olacak. "Levels" kaç bölüm oynamak istediğimizi belirtiyor. "Theme" kısmından oyun alanını seçebiliyoruz. "Difficulty" ile zorluk seçimi yapılıyor. Seçimlerimizi yaptıktan sonra "ok" butonuna basıyoruz. Açılan yerde savaşacağımız robotu belirleyeceğiz. Mavi, pembe, turuncu ve yeşil renkte robotlardan birini alıyoruz. "Start" butonuna bastığımızda oyun başlıyor. Hızlıca davranıp bomba yerleştirelim. Yolumuzu kapatan nesneleri patlatıp ilerliyoruz. Engelleri yok ettiğimizde yerlerine çeşitli özellik kutuları çıkıyor. Bunları alarak ateş atma, birden fazla bomba yerleştirme, fakrlı bombalar koyma, hızlanma özellikleri elde edilebiliyor.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb It 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar