güzel
yeni
Bombacı Robot

Bombacı Robot

Tuşlar:

bir kişilik: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, iki kişilik: 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, bomba yerleştirme: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, bomba yerleştirme: enter, oyunu durdurma: p
Bombacı Robot oyunu 1 oyna. Tek ve 2 kişilik, robot adam bombacılar ile bomba yerleştirip patlatma oyunu. Robot çocuklar ile arenada savaş.

Nasıl Oynanır;

"Start game" yazılı butona basıyoruz. Açılan yerde; bir kişi oynamak için "1 player" ve iki kişi için "2 players" butonuna basıyoruz. Sıradaki sayfada zorluk kolaylık seçimi yapılacak. En kolay rakiplerle oynamak için "easy" butonunu seçiyoruz. Sonraki sayfada robot seçimi yapılacak. 4 farklı robottan istediğimizi oyunun hareket tuşu ile seçip bomba bırakma tuşu ile onaylayıp oyuna başlıyoruz. Oyun alanında her oyuncu farklı bir köşede başlıyor. İki tanede rakip robot var. Bomba bırakıp ordan hemencecik kaç. Patlamadan sonra kutulardan geriye bazı paketler ortaya çıkacak. Hızlıca oraya git ve onları topla. Bunlar bize çeşitli güçler sağlayacak. Ateş atma, birden çok bomba koyma ve duvar yıkıcı patlayıcı yerleştirme, hızlı koşma ve ek can hakkı gibi.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Bomb It

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar