güzel
yeni
Hırsız Kardeşler

Hırsız Kardeşler

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: yön tuşları, kutu alma-fırlatma: alt hareket tuşu ve boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, tekrar başlatma: r, bölümü başlatma: boşluk tuşu
Hırsız Kardeşler oyunu oyna. İki kişilik kardeş takımı macerası oyunu. Para avcısı kaçak ikiz kardeşler isyan etti. 2 haydut kardeş hapisden kaçıyor.

Nasıl Oynanır;

Start game butonuna basıyoruz. Açılan sayfada play game butonuna tıkladığımızda tanıtım görüntüleri geliyor. Bu kısmı sağ alt köşedeki skip butonuna basarak atlayabiliriz. Daha sonra bölüm haritası açılacak. Bölümler hapishane kapısı olarak sıralanmış. Yeşil renkli kapıyı tıkladığımızda ilk bölümle oyuna başlıyoruz. Hırsız Kardeşler oyununu daha geniş ekranda oynamak için sayfamızdaki tam ekran tuşuna basmalısınız.

Hapishane mahkumu 2 kardeş buradan kaçmak için plan yapıyor. Birbirlerine yardım ederek çıkış kapısına ulaşmaya çalışacaklar. Hapisten çıkmayı başarmanın tek yolu, işbirliği yapmalarından geçiyor. Hırsız kardeşler yollarındaki engelleri aşmak için akıllarınıda kullanmalılar. Bir kardeş düğmeye basarken diğeri de açılan kapıdan geçip diğer taraftaki düğmeye gidecek. Buna benzer ortak görevlerle sorumluluk alan kankalar engelleri kolaylıkla geçecekler. Her kardeşin kendine göre farklı ve üstün tarafları var. Uzun boylu kardeşin özelliği güçlü olması. Çevrede bulunan kutuları alıp fırlatabiliyor. Diğeri ise daha yükseğe zıplama yeteneğiyle görevlere katkı sağlıyor. Bölümler ilerledikçe haydut kardeşler daha tehlikeli yollardan geçecekler. Bulmaca şeklindeki tuzaklar onları bekliyor. Hapishaneden kaçış sırasında onları durdurmaya çalışan gardiyanlar ve düşman mahkumlara yakalanmamaları şart. Gardiyanların kafasına kutu düşürerek onları etkisiz hale getireceğiz. Oyunda birde puan toplama özelliği bulunuyor. Altın avcısı paracıikiz kardeşler buldukları para torbalarınıda alıyorlar. Tabiki bu görevleri kardeş payı yapacaklar. Kaçak kardeşler ile altın torbalarını toplamadan da kapıya gittiğimizde bölüm geçiliyor. 20 bölümden oluşan oyunda tüm altın torbalarını topladığımızda 21. bölüm oynanabiliyor. Hırsız Kardeşler oyunu içinde takıldığınız yerlerde sayfamızdaki çözüm videosundan bölüm nasıl geçilir izle ve geç. 2 kişilik güzel bir macera oyunu. Kardeşini yanına al ve Hırsız Kardeşler 1 oyna.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Money Movers

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar