güzel
yeni
Şeftali Hırsızı

Şeftali Hırsızı

Tuşlar:

fare
Şeftali Hırsızı oyunu. Hasta yavru maymunun iyileşmesi için şeftali yemesi gerekli. Akıllı maymun ile elimizdeki tek meyveyi çalan yeşil canavarı yakalamaya çıktığımız orman macerası oyunu.

Nasıl Oynanır;

Continue yazısına tıklıyoruz. Bir süre bekledikten sonra açılan sayfadaki play butonuna basarak devam edeceğiz. Tanıtım filminden sonra oyunumuz başlayacak. Maymun hasta yavrusu için dinazor doktor Hopy'yi çağırıyor. Doktor iyileşmesi için şeftali yemesini söylüyor ve cebinden bir tane çekirdek çıkartıyor. Maymunumuz yavrusunu iyileştirmek için bu çekirdeği ekerek bir ağaç büyütecek ve çıkan meyvelerinden yavrusuna yedirerek onu iyileştirecek. Fakat beklenmedik bir şey oluyor. Ağaç tek bir tane şeftali meyvesi veriyor. Tam maymun bu tek şeftaliyi dalından koparmak üzereyken yeşil bir canavar gelerek şeftaliyi çalıyor ve kaçarak uzaklaşıyor. Minik maymunu iyileştirmek için hemen canavarın peşine düşüyoruz ve maceralı yolculuğumuz başlıyor. Oyunun oynanışı oldukça kolay ama biraz dikkat isteyen yerler var. Yeşil canavar bizi sürekli durduracak tuzaklar kuruyor. Oyunda nereye tıklayacağımız çemberlerle gösterilecek ve hızlı bir şekilde bunlara tıklayıp tuzaktan kurtulacağız. Bazende çevredeki bir nesneye yada bize fırlatılanların üzerine tıklamamız gerekecek. Şeftali hırsızı peşinde renkli ve sürprizlerle dolu bir masal dünyası oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Hopy tree

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar