güzel
yeni
Salyangoz Bob 8

Salyangoz Bob 8

Tuşlar:

salyangozu durdurma: boşluk tuşu veya fare ile üstüne tıklama, yön değiştirme ve hızlanma: sağ üst köşedeki butonlar veya 1,2 sayıları(klavyenin üst kısmındaki rakamlardan)
Salyangoz Bob 8 oyunu oyna. Akıllı salyangoz oyununun yeni bölümü Ada Hikayesi. Küçük salyangoz Bob'un macerası yine sürprizlerle dolu.

Nasıl Oynanır;

Oyun yüklendikten sonra play butonuna tıklıyoruz. Tanıtım görüntüleri gelecek. Bunları sağ alt köşedeki skip butonundan geçebiliriz. Ana sayfa açıldığında play butonuna basıyoruz. Bölüm listesinden 1. bölümü seçelim. Salyangoz Bob ve dedesi balık tutarken buz parçalanıyor. Küçük salyangoz buzun üstünde yeni bir maceraya doğru sürükleniyor. Gizemli bir adaya ulaşan salyangoz ile birlikte oyunumuz başlıyor.

Salyangoz Bob 8. macerasında ısısz bir adaya düşüyor. Hemen yeni geldiği adayı keşfe çıkan Bob burasının hiçte sakin bir yer olmadığını anlayacak! Ada yerlileri onu avlamak istiyor. Neyseki salyangozumuz oldukça zeki. Yerlileri gördüğünde hızlıca oradan kaçıyor. Adada başka tehlikelerde var. Akıllı salyangoz her an karşısına çıkacak canavar ve tuzaklara karşı dikkatli olmalı. Yolunun üstünde kapalı kapılar, köprüler ve taş bloklar var. Bunları çevrede bulunan düğmelere basarak açacağız. Düğmeler fare ile tıklanabildiği gibi salyangozun düğmeye ulaşarak tıklaması gerekenlerde olacak. Salyangozu karşıya geçirmek için ona yardımcı olan bazı ada sakinleride var. Karınca arkadaşı düğmelere basıp ona yardımcı olacak. Salyangoz Bob 8 oyunu tam çözümü videosu izlemek için sayfamızdaki çözüm videosukısmına bakınız. Şapkalı salyangoz adayı gezerken oldukça neşeli. Zeka ve macera dolu bir salyangoz oyunu sizi bekliyor.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Snail Bob 8: Island Story

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar