güzel
yeni
Salyangoz Bob 7

Salyangoz Bob 7

Tuşlar:

salyangozu durdurma: boşluk tuşu veya fare ile üzerine tıklama, yön değiştirme ve hızlanma: sağ üst köşedeki butonlar veya 1,2 sayıları(klavyenin üst tarafındakinden)
Salyangoz Bob 7 oyunu oyna. Akıllı salyangoz Bob macerası rüyadaki masal bölümü ile devam ediyor.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Çıkan tanıtımları skip yazılı butondan geçebiliriz. Ana sayfaya geldiğimizdce oyunu Türkçe oynamak için alt taraftaki bayrak listesinden TR simgeli Türk Bayrağını seçiyoruz. Daha sonra play butonundan devam edelim. Bölüm listesi açılacak. İlk bölümü seçtiğimizde Salyangoz Bob'u masal kitabı okurken görüyoruz. Bu kısmı geçmek için köşedeki ok işaretine tıkladığımızda oyuna başlayacağız. Tam ekran oynamak isterseniz oyun sayfamızdaki tam ekran yapma butonunu kullanabilirsiniz.

Salyangoz Bob bu macerasında ejderha savaşçısı olacak! Küçük salyangoz uyumadan önce masal kitabı okuyor. Kitaptaki ejderha hikayesinden etkilenen salyangozumuz uykuya daldığında rüyasında kendini ejderha diyarında buluyor. Burada gezgin salyangozumuzu tehlikelerle dolu bir yolculuk bekliyor olacak. Fakat salyangozumuz çok cesur ve akıllı olduğu için hertürlü tehlikeden kurtulmanın bir yolunu buluyor. Salyangozun yoluna kapalı kapılar ve geçitler konulmuş. Bunları açıp salyangozu ilerletiyoruz. Tehlike salyangoza yaklaştığında üzerine tıklıyoruz ve salyangozumuz kabuğu kendine koruma olarak kullanıyor. Salyangozun güvenli evi kabuğu. Oradan tekrar çıkarmak için yine üzerine tıklamalıyız. Oyunda kullanacağımız iki tane seçeneğimiz var. Bunlar; salyangozun yönünü geri döndürme ve hızlı hareket ettirme. Bunun için oyunun sağ üst köşesindeki sarı ve yeşil butonları kullanıyoruz. Alternatif olarak klavyeden 1 ve 2 sayılarını da kullanabiliriz. Salyangoz Bob'u yolun sonundaki çıkış kapısına geçirmek için birde karınca arkadaşımız oluyor. Karıncayı da gideceği yere tıklayıp hareket etitirerek kapı düğmelerine bastırıyoruz. Oyunun her bölümünde 3'er tane de yıldız gizlenmiş. Bunları da arayıp bulmak eğlenceli oluyor. Zeka ve sürprizlerle dolu masal dünyasındaki bölümleriyle güzel bir salyangoz macerası oyunu.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Snail Bob 7: Fantasy Story

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar