güzel
yeni
Dünyanın Sonu

Dünyanın Sonu

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, ateş: a, zıplama: s, kapı ve düğmeler: boşluk tuşu, silah değiştirme: q, yemek yeme: e, mermi doldurma: r
Dünyanın Sonu oyunu 1 oyna. Dünya gezegeninin son günleri uzaylı istilası altında geçiyor. Sonunda direniş örgütleniyor ve zor görev bize veriliyor.

Nasıl Oynanır;

Dosyalar indirildikten sonra çıkan "play" yazısına basıyoruz. Olayların nasıl geliştiğini anlatan kısmı boşluk tuşundan atlayıp geçebiliriz. Ana sayfada "new game" butonundan devam ettireceğiz. Buradan boşluk tuşuna bastığımızda oyun başlayacak. Dünya yok olmak üzere. Çeşitli felaketlerle insanlık ve üzerindeki canlılar için yaşanmaz hale geldi. Bütün bunların üzerine birde uzaylı istilası oldu. Son kalan insanlar istilacıların elinden kurtulmak için direniş örgütlediler. Bizde direniş içerisinde öenmli vazifeler üstlenip görevler alacağız. Tabiki en zor görevi! Dünyanın son günleri yapmamız gereken fedakarlığı yapıp uzaylılarla savaşta en önde gidiyoruz. Bakalım sonunda uzaylıları yenilgiye uğratıp dünyayı kurtarabilecek miyiz?

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Earth Taken

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar