güzel
yeni
Zombi Öldür

Zombi Öldür

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, vurma: fare, karşıya doğru vurma: boşluk tuşu, kapıları açma ve eşyaları alma: e, silah değiştirme: 1,2 veya q, fener yakma: f, alet çantası: tab
Zombi Öldür oyunu oyna. Korku dolu zombi kasabası ve cesur bir zombi avcısı. Kasaba sokakları çok tekinsiz. İlerle ve evlere gir, zombileri vur.

Nasıl Oynanır;

Start game yazısına tıklayacağız. Çıkan sayfada ok yazısına tıklayıp geçeceğiz. Ana sayfaya geldiğimizde new story yazılı butonu seçmeliyiz. Karşımıza kayıt butonları çıkacak. Herhangi birini tıklayıp devam edelim. Hayatta kalma ve ilerlemeli olmak üzere iki farklı oynanış var. Sokaklarda ilerlemek için sol taraftakini seçmeliyiz. Oyuncu ismi gibi ayarların yapıldığı sayfalar gelecek. Next butonu ile ilerliyoruz. Son olarak zombi avcımıza meslek seçip finish butonuna basıyoruz. Kahramanımızın hikayesinden sonra oyun başlıyor.

Zombi avcısı arabası ile yolda giderken kaza yaptı. Tek başına zombilerle dolu bir kasabada hayatta kalmaya çalışacak. Kasaba sakinleri evlerine kapanmış. Zombiler her yerde. Zombi kasabası sessizlik içinde. Avcımızı uzun bir zombi yolu bekliyor. kendimizi savunmak için sınırlı sayıda aracımız var. Zombilerden kalan herşeyi almalıyız. Zombileri vur ve geride birşey bırakma. Zombi avlama kahramanımızı yoracak. Evlere girip biraz dinlenmesi gerekiyor. Evde yaşayanlara yardım et ve onları zombilerden koru. Yeni gün başladığında yola çık ve zombi avı başlasın. Zombilerle savaş ve hayatta kal. Maceralı bir zombi vurma ve öldürmece oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The Last Stand: Union City

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar