güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et 2

Maymunu Mutlu Et 2

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et 2 oyunu oyna. Minik maymuncuklar çok üzgün, maymunları sevindir. Bulmacaları çözerek mutsuz ve sevimli kardeş maymuncukları mutlu et.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan play butonuna bastığımızda oyunun ana sayfasına geliyoruz. Sayfadaki bölüm listesinde yer alan ilk 15 bölüm ve birde final bölümü olmak üzere toplam 16 bölüm bulunuyor. İlk 15 bölümü bitirdiğimizde final bölümünü oynuyoruz. Oyuna başlamak için listeden herhangi bir bölümü seçebiliriz, ilk sıradan başlama zorunluluğu yok. Bu şekilde tüm bölümleri seçip geçeceğiz. Bölümlerden seçimimizi yaptığımızda oyuna başlıyoruz.

Maymunu Mutlu Et 2, maymuncukları sevindirmek için verilen görevleri yerine getirdiğimiz güzel bir zeka oyunu. Maymunu mutlu etmek için karşımıza küçük bulmacalar çıkacak. Diğer maymun sevindirme oyunlarında olduğu gibi bunda da görevi tamaladığımızda maymuncukları sevindireceğiz. Maymunu mutlu etmek için yapacağımız görevlerde çevremizdeki nesneleri ve düzenekleri kullanacağız. Gerekli parçaları bir araya getirip bulmacaları çözüyoruz. Öncelikle bulmacanın neyle ilgili olduğunu düşünüp çözüm aramalıyız. Çevrede işimize yarayacak eşaları bulmaya çalışacağız. Bu eşyalar faremizle üzerine geldiğimizde el işareti çıkarak kendini belli edecektir. Bizde bu eşyaları toplayıp kullanacağız. Topladığımız eşyalar üst kısımda sıralanacak. Buradan alıp gerekli yerde kullanıyoruz. Oyunun bazı bölümleri ise daha farklı. Yarışma ve dikkat gerektiren şekildeki bölümlerde oynayacağız. Bölümleri geçerek mutsuz maymun kardeşleri sevindirelim.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar