güzel
yeni
Teke Tek Maç

Teke Tek Maç

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, şut ve pas: v,b, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, şut ve pas: o,p
Teke Tek Maç oyunu oyna. 2 kişilik bire bir takım halinde oynanan futbol maçı yap. Takımını seç, taktikleri belirle ve 1e1 futbol maçına başla.

Nasıl Oynanır;

Tanıtımı continue yazısından geçiyoruz. Daha sonra click to begin yazısından devam edeceğiz. Ana sayfaya geldiğimizde 2 kişi oynamak için player vs player yazısını seçelim. Takım seçimini yaptıktan sonra continue butonundan ilerliyoruz. Sıra geldi taktik belirlemeye. Seçimleri yaptıktan sonra yine continue butonuna basıyoruz. Saha, süre, tuş ve zorluk kolaylık ayarını yapabileceğimiz sayfa açılacak. Ayarları yapıp continue ile devam edelim. Nasıl oynandığını gösteren bilgilendirme sayfalarınıda geçtikten sonra 1e1 maç başlıyor.

Teke tek futbol maçı oldukça güzel ve keyifli bir oyun. Maçta topa en yakın oyuncuları biz yönetiyoruz. Çekişmeli ve zorlu bir 2 kişilik futbol oyunu. Bir o kalede bir bu kalede koşturacağız. Arkadaşımızla veya kardeşimizle oynayabileceğimiz bire bir maç yapma oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

GS Soccer 2015 World Cup Edition: World Championship Series

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar