güzel
yeni
Tek Kişilik Futbol Maçı

Tek Kişilik Futbol Maçı

Tuşlar:

WASD ve space(boşluk) tuşu ile çalışıyor.
Tek kişilik dünya kupasına katılabileceğiniz, farklı liglerde boy gösterebileceğiniz mükemmel bir futbol oyunu sizlerle.

Nasıl Oynanır;

Tek Kişilik Futbol Maçı "WASD" ve space(boşluk) tuşu ile rahat bir şekilde oynanabiliyor. Kontrolünüzde olan futbolcuya yön vermek için "WASD" tuşlarını kullanabilirsiniz. Yavaş pas atmak için boşluk tuşuna az, hızlı pas yada kaleye şut çekmek için boşluk tuşuna daha uzun süreli basmanız yeteli olacaktır.

Kix Dream Soccer oyununda menü sayfasında STORY MODE, DREAM CUP, WORLD SUPER CUP, OPTION, TUTORIAL ve ACHIEVEMENTS menüleri yer almaktadır. "DREAM CUP" bölümü ile kendiniz bir lig belirleyip şampiyona düzenliyorsunuz. WORLD SUPER CUP bölümü ile 32 takımdan oluşan bir dünya kupasına katılıyorsunuz. TUTORIAL kısmından antreman yapın. ACHIEMENTS kısmında ise gol atma, topun direkten dönmesi gibi bütün olumlu hareketlerin para karşılıkları yazıyor. STORY MODE ta ise kasanızda olan paralar ile top veforma gibi spor malzemeleri satın alıyorsunuz.

Gerçekten normal hayatta pes 2020, fifa 2020 gibi oyunları sevenler için hemen hemen aynı kaliteye sahip bir futbol oyunu daha sizlerle.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Kix Dream Soccer

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar