güzel
yeni
2 Kişilik Futbol Maçı

2 Kişilik Futbol Maçı

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: yön tuşları, pas-şut-kayma: boşluk tuşu, hızlı koşma: shift, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, pas-şut-kayma: ctrl, hızlı koşma: z, tek kişilik: 1. oyuncu tuşları
2 Kişilik Futbol Maçı oyunu oyna. İki kişi bire bir gerçek futbol maçı yap. Dünya futbol şampiyonası turnuvasına katıl. 3D teke tek maç oyunu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra faremizle tıklayıp devam ediyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde play butonuna basacağız. Burada iki seçenek çıkıyor. Birincisi dünya futbol şampiyonasına katılacağımız turnuva maçları, burada tek kişi olarak bilgisayara karşı mucadele ediyoruz. Tournament butonundan bu oyuna giriliyor. Diğer seçenek ise takımları seçip maç yapmak. Bunun için single match butonuna basıyoruz. Tek kişi için p1 vs cpu, 2 kişi yani 1'e 1 karşılıklı oynayacaksak p1 vs p2 butonuna basacağız. Açılan sayfadan 2014 Dünya Futbol Şampiyonası Brezilya finallerine katılan 32 ülke milli takımı arasından seçimimizi yapıyoruz. Listede en çok Avrupa takımları yer alıyor. Takım seçiminden sonra next butonuna basarak tam ekran 2 kişilik futbol oyununu başlatıyoruz.

Futbol maçı 3 dakika üzerinden oynanıyor. Sol üst köşede kalan süreyi görebilirsiniz. Sahadaki 11'er kişilik takım kadrosundaki oyunculardan kaleci hariç kim topa daha yakınsa onu yöneteceğiz. Diğer oyuncular ise topun olduğu yere göre hareket ediyorlar. Pas ve şut atarken tuşa ne kadar uzun basarsak oyuncumuz topa o kadar hızlı vurur. Rakip alana topu pas yaparak taşıyabileceğimiz gibi bire bir mucadele ederek de topu sürebiliriz. Tek başımıza ilerlerken hızlı koşu tuşuna basmak bize avantaj sağlayacaktır. Bütün takımlar ve oyuncular üst düzey güçteler. Dünyanın en iyi futbol yıldızları bir arada. Tüm süper yıldızların sahada olduğu zorlu bir futbol oyunu. Gol atmak için tam kaleye yaklaşırken şuta hazırlanıp atışımızı iyi ayarlamalıyız. Oyuncumuzun yönü ne tarafa dönükse çektiğimiz şutta o tarafa gidiyor. Futbol oyunumuzun en güzel özelliği aynı bilgisayarda iki kişi teke tek maç yapabiliyoruz. Görüntü kaliteside fena değil, 3d grafiklere sahip yeni bir gerçek futbol oyunu. Dünya Kupası şampiyonasındaki takımını seç ve 2 kişilik bire bir futbol maçı yap.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Supreme Football

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar