güzel
yeni
3D Futbol Maçı

3D Futbol Maçı

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, uzun pas ve kayarak top çalma: a, kısa pas ve oyuncu değiştirme: s, şut ve savunma: d, hızlı koşma: w, durdurma: boşluk tuşu
3D Futbol Maçı oyunu oyna. Fifa benzeri oyunlar gibi gerçek sahada İngiltere takımları ile tek kişilik maç yap. Online olarak tarayıcıya indir ve hemen oyna.

Nasıl Oynanır;

"Start" butonuna basıyoruz. Yeni takım seçmek için "new league" butonunu seçmeliyiz. İngiltere liginden takımımızı seçip "next" butonlarından ilerliyoruz. Maç sırası bize geldiğinde "Play" butonuna tıklayacağız. Şimdi takımların forma renklerini seçip "next" ile devam edelim. Sıra geldi taktik belirlemeye. Takımın menajeri olarak saha dizilişini seçiyoruz. Ardından "play" butonu ile sayfayı geçiyoruz. Şimdi ise hangi tuşlar ile oynandığı öğretilecek. Boşluk tuşuna basarak maça gidiyoruz. 11'e 11 çift kale maç yapacağız. Takımda bir oyuncuyu biz yönetiyoruz. Oynanış genel olarak Fifa gibi. Maçlar 90 dakika üzerinden oynanıyor. Takımlar çok zorlu. İyi paslaşıp gole gidebiliriz. Savunma yaparken en yakın oyuncuyu seçip kayarak topu alabiliriz. Tabi faul yapmadan. Futbolu çok seviyorsanız bu oyun tam size göre. Online olarak kolayca açıp oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyun sayfasını açıp oyuna girmek. Tarayıcıya indir ve gerçek futbol maçı yap.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

England Premiere Soccer League Season 15/16

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar