güzel
yeni
Gerçek Futbol

Gerçek Futbol

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, hızlı koşma: w, havadan pas ve kayarak top çalma: a, yerden pas ve oyuncu değiştirme: s, şut ve savunma: d, durdurma: boşluk tuşu
Gerçek Futbol oyunu oyna. Takımlı futbol maçı yap. Pas yap, çalım at, futbolcuları geç ve maçın yıldızı ol. 3D tek kişilik maç oyunu.

Nasıl Oynanır;

Başlangıç sayfasında "start" yazısına basacağız. Tek maç yapma veya lig oynama seçimi yapıyoruz. tek maç için "exhibition" menüsüne gireceğiz. Açılan sayfada takım ve forma seçiyoruz. Daha sonra "next" ile sayfayı geçelim. Sıra geldi takımımıza taktik belirlemeye. Sahadaki diziliş taktiğini seçip "play" butonu ile devam ediyoruz. Sonraki sayfada hangi tuşlar ile ne ypıldığı gösterilecek. Burada boşluk tuşuna basarak maça başlıyoruz. Maç 90 dakka üzerinden 45'er dakikalık iki devre usulü oynanıyor. Tabi dakikalar oyun saatine göre hızlı ilerliyor. Tek kişilik oyunda bir tane oyuncuyu yönetiyoruz. Top nerde ise oraya en yakın oyuncuya geçerek oynayacağız. Takımlı bir oyun. Rakip oyunculara çalım atarak ilerlerken pas yapmayıda unutmayalım. Yoksa koşan oyuncu yorulur ve topu kaptırırız. iyi bir futbol yıldızı ol ve maçı takıma kazandır. Gerçekçi bir 3D futbol maçı oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

ISL: Indonesia Soccer League

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar