güzel
yeni
Mancınıkla Kale Yıkma

Mancınıkla Kale Yıkma

Tuşlar:

fare
Mancınıkla Kale Yıkma Oyunu Oyna. Hedef belirle ve mancınıkla gülle fırlat, kule yık. Macera dolu bir yolculukta ülkeleri fethet ve yeni topraklarda ilerle.

Nasıl Oynanır;

Play yazısını seçelim. Açılan menüden skip yazısı ve sonrada new game yazısınından devam edelim. Oyun başladı. Açılan tanıtım kısmını continue yazısından kapatalım ve mancınık atışları yapmaya hazırız. Mancınıkla gülle fırlatma çok kolay. Mancınığı çalıştırmak için fare sol tuşuyla herhangi bir yere bir kez tıklıyoruz. Gülleyi fırlatmak istediğimiz zaman tekrar faremizle tıklıyoruz ve gülle hedefe doğru gidiyor. Mancınıkla taş atma veya bombalı atış yapma gibi seçenekler var. Sol üst köşeden bazı bölümlerde cephane seçimi yapılıyor. Oyun mancınıkla kale devirme, bina ve sığınak yıkma gibi görevlerle devam ediyor. Bir krallıktaki mancınıkla kale vurma görevleri bitip krallığı ele geçirdiğimizde yeni bir krallığı fethetme savaşı başlıyor. Bunun için haritadan krallık ve kale seçimi yapıp devam edin. Mancınıkla önüne gelen tüm kaleleri yık ve büyük bir krallığa hükmet.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Crush the Castle Adventures

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar