güzel
yeni
Kale Yıkma 3

Kale Yıkma 3

Tuşlar:

fare
Kale Yıkma 3 oyunu oyna. Yıkım ustası olarak blok kırıcı ile kaleye saldır. Top atışları ile kuleyi parçala ve askerleri ez. Kule devirme oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna basacağız. saldıracağımız kale listesi gelecek. İlk sıradaki kaleyi seçiyoruz ve oyun başlıyor. Kalenin surlarına top fırlatacağız. Kulenin ayaklarını hedef alıyoruz. Kuleyi ayakta tutan blokları parçalayacağız. Böylece zayıflayan kalenin dengesi bozulacak ve tamamen yıkılacak. Kalenin devrilen blokları askerlerin üzerine düşüyor. Askerlerin hepsini ezecek şekilde kaleyi yıkıyoruz. Fırlatılan ve kalan top fırlatma sayısı sağ üst köşede yazacak. Blok kırıcı top seçimi ise alt kısımdan yapılıyor.

Kale yıkmaca oyununda kendi oyun bölümlerimizi yapabiliyoruz. Oyun bölümü yapma kısmına girmek için ana sayfaya gidiyoruz. Burada "Castle Builder" yazılı butona tıklayacağız. Açılan yerden kendi oyun bölümlerini tasarla ve oyna. Yıkım ustası olduğun kadar kale tasarım mühendisi yeteneğinide ortaya çıkar.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Sieger: Rebuilt to Destroy

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar