güzel
yeni
Çılgın Kamyonet

Çılgın Kamyonet

Tuşlar:

sürme: w,a,s,d veya yön tuşları, nitro hızlanma: boşluk tuşu, menü kontrolü: fare
Çılgın Kamyonet oyunu. Dev tekerli kamyoneti engelli parkurda arabaları ezerek sür. Canavar kamyon arabası yoldaki tuzakları tekerleriyle yıkıcak.

Nasıl Oynanır;

Play yazısından oyunu başlatıyoruz. faremizle tıklayıp ilerliyoruz. Çılgın kamyon engelli parkurda ilerlemeye başlıyor. Kontrolü ele alıp engelleri devirerek geçeceğiz. Kamyon görevi parkurun sonuna ulaşmak. Bu o kadar kolay olmayacak. Kamyon ile arabaezmece oynayıp ilerlerken veya platformlardan zıplama yaptıktan sonra birden kamyonetimizin dengesini kaybedip devirmemek gerek. Oyunda komyoneti uçurup yukardaki puanları da topluyoruz. Tehlikeli parkurda kamyoneti maharetli şekilde kullanın ve dengede durmaya çalışın. kamyonu engelleri geçmek için hızlı şekilde kullanıyoruz. Nitro özelliği zorlu geçişlerde bize hızlanma gücü katacak.

Çılgın kamyonu dahada çılgın ve tehlikeli hale getirmek için bölüm aralarında modifikasyon yapıyoruz. Kamyonetimizin çeşitli yerlerinde geliştirmeler yaparak istediğimiz özellikte bir araç ortaya çıkarabiliriz. Paco's Shop yazısından bu menüye geçiş yapılıyor. Yarış pistine dönmek için de go race yazısını tıklıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Abso Truckin Lutely!

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar