güzel
yeni
Formula 1 Araba Yarışı

Formula 1 Araba Yarışı

Tuşlar:

Oyuncu 1: Hareket: " OK TUŞLARI " NOS: " M " Araba konumunu yeniden başlat: " O " Geriye bak: " P " Kamera görünümünü değiştir: " K "

Oyuncu 2: Hareket: " W,A,S,D " NOS: " L-SHIFT " Araba konumunu yeniden başlat: " R " Geriye bak: " T " Kamera görünümünü değiştir: " C "

1P Modunda oynuyorsanız: Hareket: " W,A,S,D " veya " OK TUŞLARI " NOS: " L-SHIFT " veya " R-SHIFT " Araba konumunu yeniden başlat: " R " Geriye bak: " T " Kamera görünümünü değiştir: " C "
Formula 1 Araba Yarışı oyunu sevenler için süper bir oyun daha sizlerle. Bir çok farklı mod üzerinde yarış yapabilirsiniz.

Nasıl Oynanır;

Bu arabalar hızlı ve bu sürücüler acımasız!Formula 1 Araba Yarışıoyununda süper hızlı arabanızla bu yarış sürücülerine katılmaya ne dersiniz ? Çok uzun bir şampiyona macerasına katılın ve yarış arabanızla dünya şampiyonluğu kupalarını alın ya da tek oyunculu veya 2 oyunculu oyun modunda pratik yapın veya meydan okuma yarışlarına katılın ! Ödüller gayet iyi, böylece arabanızın yükseltmelerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. On harita, beş yarış arabası ve beş sürücü! Birini seç ve yarış pistinde yerini al!

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Grand Extreme Racing

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar