güzel
yeni
Futbol Topları 2

Futbol Topları 2

Tuşlar:

fare
Futbol Topları 2 oyunu oyna. futbolcular ile tepelerden ve engellerden topu aşırtıp süper paslar yaparak hakemi vur ve kaleye gol at. Güzel bir futbol oyunu.

Nasıl Oynanır;

Kaleye direkt olarak şut atılamadığı durumlarda dğer oyunculara pas atarak kaleye topu yaklaştıracağız. Tabi sıradan bir futbol oyununda olmayan bazı ek özellikler de var. Duvarlarda ki butonları vurduğumuzda engeller açılıyor, hakemi vurursak hakem kırmızı kartla oyundan atılacaktır. Kaleye gol atmak için kaç şut hakkımız olduğunu sol alt köşedeki top resminin olduğu kısımdan takip edebiliyoruz. Puan topladığımızda da şut hakkı kazanabiliyoruz, yanlış bazı atışlarda da eksi bir şut ceza kesilir. Yine alt kısımda topladığımız sarı yıldızlı puanların sayısı gözüküyor. Tek bir şut hakkımız kaldığı durumlarda bile kaleye direk şut şansımız yoksa duvara yada hakeme çarptırarak topu kaleye göndermeyi deneyeceğiz. Her bir şut ve pas çok değerli, boşa top göndermeden doğru hamlemizi yapmalıyız. Bazı bölümlerde dev toplar olacak ve bunlarıda hareket ettirerek gol atmak için başka yollar bulacağız. Futbolcuların gol atmak için çevredeki nesneleri iyi kullanmaları şart, kaleye gol atma oyununda doğru sırayla ilerlemekte gerekli. Bölümler ilerledikçe oyun oynamak için daha fazla seçenek çıkıyor, oyun daha heyecanlı hale geldikçede gol atmak bir o kadar zorlaşacaktır. Oyuna başlarken takımların altındaki kalem işaretinden takım seçimi yapabilir, formalarını değiştirebilirsiniz. Futbol Topları 2 Oyunu tam çözümü oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Soccer Balls 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar