güzel
yeni
Gizli Eşya Bulma

Gizli Eşya Bulma

Tuşlar:

fare
Gizli Eşya Bulma oyunu oyna. Odalarda gizlenmiş eşyalarımız var. Bu gizli eşyaları resimlerde arayıp bul. Yeni ve güzel bir eşya bulma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve continue yazılarına tıkladığımızda eşya bulmaca oyunu başlıyor. Oyun güzel ve rengarenk İspanyol evinde geçiyor. Kayıp eşyalarımızı resimdeki odada arayıp buluyoruz. Gizlenmiş eşyaların hangileri olduğu üst kısımda resimli şekilde gösteriliyor. Yalnız her eşyadan dörder tane gizli. Eşyaları buldukça geriye kaç tane kaldığını yine üst taraftaki resimlerin yanındaki sayılardan takip edebiliriz. Saklanmış eşyalar resimlerde üst kısımda bize gösterilenden daha küçük, renkleri ve yönleri farklı olabilir. Bir ipucu verelim; çoğu kez odadaki benzer renkteki diğer eşyaların üzerine saklanıyor. Yinede bulamadığınız zor saklanmış eşyalar olabilir. Dert etmeyin! Oyunu kolaylaştırmak için birde yardım butonu konulmuş. Sağ üst köşede bulunan bu üzerinde hint yazılı buton turuncu renk ile dolduğunda buraya tıklayıp yardım alabiliriz. Oyun bize gizli objelerden birinin yerini gösterecektir. İstenen nesnelerin hepsi bulunduğunda yeni bölüm için odadaki ışıklı şekilde gösterilecek yere tıklıyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

My Spanish Neighbor

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar