güzel
yeni
Güzel Eşya Bulma

Güzel Eşya Bulma

Tuşlar:

fare
Güzel Eşya Bulma oyunu oyna. En çok sevilen kayıp eşyaları bulmaca oyunu. Ücretsiz, yeni saklı nesne bulma oyunu sitesi.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Oyuncu ismi yazabileceğimiz bir kutu açılacak. Skip yazısından kapatabiliriz. Bölüm listesi açıldığında 1. leveli seçiyoruz. Bilgilendirme yazısını continue butonundan kapattığımızda oyun başlıyor.

Kayıp eşyaları resimde arayıp bulacağız. Alt kısımda bulmamız istenen 10 tane eşyanın resmi bize gösterilecek. Eğer eşyayı bulamıyorsak yardım alabiliriz. Sağ alt köşedeki çember mavi renk ile dolduğunda buraya tıklayıp saklı eşyalardan birinin yerini öğrenebiliyoruz. Her bölümde 3 kere yardım alınabiliyor. Eşya bulma oyunu süresiz ve istediğimiz kadar tıklayabiliyoruz. Tüm eşyaları bulduğumuzda yeni bölüme geçiliyor. Oyunun en çok seveceğiniz yanı ise farklı özellikte bölümlerin olması. 5 tane eşyayı ezberleyip bulma, iki resim arasında fark bulma, 10 saniyede bulma ve 20 saniyede 20 tane aynısından bulmaya çalışma gibi eğlenceli bölümler yer alıyor. Ücretsiz ve güzel bir nesne bulmaca oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

A Day to Remember

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar