güzel
yeni
Helikopter ile Yük Taşıma

Helikopter ile Yük Taşıma

Tuşlar:

Sürme: fare veya yön tuşları(oyun açılırken seçilecek), halatları indirme: s, sol ve sağ halatı indirme: a,d, halatları geri çekme: w, sol ve sağ halatları çekme: q,e, halatları çözme: x(sürme tuşunu fare seçmişsek fare sol tuşla yükü bırakabiliriz.), sol ve sağ halatları çözme: z,c, ekranda hareket etme: shift tuşuna basılı tutup fare veya yön tuşu
Helikopter ile Yük Taşıma Oyunu Oyna. Taşıyıcı helikopter kullanma oyunu. Orman söndürme ve kargo taşıma gibi işlerde helikopter uçur ve sür.

Nasıl Oynanır;

Helikopteri kontrol etmek için fare veya ok tuşları arasından birini seçtikten sonra start game ve 1. bölümü seçiyoruz. Bölüm açıldığında helikopterin üzerindeki start yazısına tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Taşıyacağımız yükün kenarlarında çemberler var, helikopterin halatlarını buralardan tutturup taşıma için belirtilen yere götürüyoruz. Beceri ve dikkat gerektiren helikopter sürme oyununda yükleri tam istenilen yere çok fazla dışına çıkarmadan yerleştirip halatları çözüyoruz. İyi bir şekilde yükü yerine bırakmışsak yeşil renk yanacakve yerine sabitlenecektir.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Air Transporter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar