güzel
yeni
Mancınık Fırlatma

Mancınık Fırlatma

Tuşlar:

fare
Mancınık Fırlatma oyunu oyna. Mancınık atışı yapacağız. Mancınık Fırlatma mekanizmasının başında da bir Goblin olacak. Nişan alma ve kule yıkma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Mancınık atışı yapacağız. Mancınık Fırlatma mekanizmasının başında da bir Goblin olacak. Mancınık fırlat ve atma oyununda önce mancınığı serbest bırakıp sonrada uygun yerde gülleyi fırlatarak hedefi vurmaya çalışacağız. Amacımız en az atışla hedef vurma olacak. Savaşı kazanmak için mancınık saldırısı ile tüm askerleri yok etmeliyiz. Bölümler ilerledikçe savaşçı sayısı artarken, mancınıkta fırlatmak için gülle çeşitleride artıyor. Mancınıkla fırlatacağımız güllenin nereye gideceğinide Goblin'in arkasındaki kısımda görebiliyoruz. Yoketmemiz gereken ve yokettiğimiz savaşçılarıda gösteren bu kısma bakarak hedef ve nişan alabiliriz. Mancınığımızı yakın atışlarda yere yakınken fırlatırken uzak atışlarda yüksekteyken bırakıyoruz. Mancınığımızı fırlattıktan sonra askerlerin olduğu kısmı görebiliyoruz. Bu kısımda faremizi hareket ettirerek onların savunmasına verdiğimiz zararı kontrol edebilir, savaşçıların durumunu ve vuracağımız hedefimizi belirleyebiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Thrower Goblin

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar