güzel
yeni
Meltem ile Moda

Meltem ile Moda

Tuşlar:

fare
Meltem ile güzel bir moda oyunu. Çeşitli kış elbiselerinden ve takılardan seçip giydir. Makyaj ve saç tasarımı ile en güzel modeli ortaya çıkarın.

Nasıl Oynanır;

Oyna yazısına basarak oyuna kolayca başlayabiliriz. Giysi ve tasarım seçenekleri sağ tarafta. Kutuların üzerinde hangi bölüm olduğu resim ile gösteriliyor. En üst sıradaki makyaj odası. Bu sayfaya geçtiğimizde de yine çeşitli makyaj malzemelerini kullanıyoruz. Elbise giydirmek ise şu şekilde; önce elbise bölümünü açıp bir elbiseyi tıklıyoruz. Hemen sağında kısa kollu, uzun kollu gibi seçenekler var. Daha sağda ise üzerindeki model ve rengini belirledğimiz butonlar yer alıyor. Tasarımımızı yaptıktan sonra elbiseyi faremizle tutup Meltem modelimize giydiriyoruz. En alttaki sayılardan arka plandaki oda resmini değiştirebilir, yeni oyuna başlamak içinde sol üst köşedeki butona basarak tasarıma baştan başlayabiliriz. Tasarım yeteneğinizi gösterin ve güzel bir elbise yapın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Meltem ile Alışveriş

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar