güzel
yeni
Virüsler ve Kediler

Virüsler ve Kediler

Tuşlar:

hareket: a,d veya sol-sağ yön tuşları, zıplama: boşluk tuşu, bir araya gelme: s veya alt yön tuşu, kule oluşturma: w veya yukarı ok tuşu
Virüsler ve Kediler Oyunu Oyna. Renkli zıpzıp virüsler kedilere karşı. Çoğalan virüslerle televizyon kedilerini yok edin ve virüs salgını ile ekranları ele geçirin.

Nasıl Oynanır;

Click the start yazısını seçelim. Ok işaretinden devam edelim. Tanıtım kısmı açılacak. Sağ alt köşedeki ok işaretlerinden izlemeden geçebiliriz ve daha sonra oyun başlıyor. Oyunun amacı virüslerle engellerden geçip televizyon ekranı şeklindeki kedi canavarları yok edip televizyon ekranlarını kedilerin istilasından kurtarmak. Engelleri geçmek için virüslerin 2 özelliğinden yararlanıyoruz. Alt yön tuşu veya s harfine basıp viürsleri yanyana getiriyoruz ve bu virüslerle yukarı yön tuşu veya w harfine basarak kule oluşturuyoruz. Bu şekilde tek bir virüsün ulaşamadığı yerlere çıkıp ilerleyeceğiz. Oyunda bazı bölümlerde zorlanmamak ve kolay şekilde geçmek için engellerden ilerlerken mümkün olduğu kadar çok virüsü karşıya geçirmeye çalışalım. Oyunun bazı yerlerinde de engeli geçtikten sonra geride kalan virüsler de tekrar ışınlanıp geri gelmekte. Oyunda kedili televizyonların yanına geldiğimizde virüsler kedileri yok edecekler. Son olarak büyük kediyi yok edip diğer bölüme geçiyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Oodlegobs

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar