güzel
yeni
Şehir Kur ve Yönet

Şehir Kur ve Yönet

Tuşlar:

inşaat yapma: fare, hareket: w,a,s,d veya yön tuşları yada fareyi kenara getirme, yakınlaştırma: fare tekerleği veya artı eksi butonları
Şehir Kur ve Yönet oyunu oyna. Boş araziye yeni şehir kurma oyunu. Evler, Fabrikalar, yollar ve çeşitli binalar kurarak büyük bir yerleşim yeri yap.

Nasıl Oynanır;

"Click to continue" yazılarına basacağız. Gelen sayfada "start a new game" ile devam edilerek oyun başlatılıyor. İlk olarak ne yapacağımız sıra ile gösterilecek. İstersek başlangıçtaki bu eğitim kısmını "skip tutorial" butonundan kapatabiliriz. Yine de oynamanızda fayda var. Çünkü oyun da yapılacak inşaatlar belirli sıra ve düzende yapılmalı. Her bina ve yapıyı doğru yere yerleştirip şehrimizi kuruyoruz. Kenti istediğimiz gibi genişletip büyük bir yerleşke oluşturabiliriz. Su kaynaklarından yararlanıp binalara buradan hat çekeceğiz. Elektirip üretip evlere ve fabrikalara dağıtarak yaşayan bir şehir ortaya çıkarmalıyız. Şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak bir düzen ortaya çıkarmalıyız. Oyunun bu özelliği ona daha gerçek ve güzel bir oynanış katıyor. PC üzerinden, indirmeden online olarak şehir kurma oyna.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Epic City Builder

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar