güzel
yeni
Süper Adam Vex

Süper Adam Vex

Tuşlar:

hareket:w,a,s,d veya yön tuşları(eğilerek kayma: ileri koşarken alt hareket tuşu, duvardan tırmanma: duvardan tarafa hareket tuşuna basılı tutup hızlı hızlı zıplama tuşuna basma)
Süper Adam Vex Oyunu. Çöp adam tuzaklı yollar üzerinde koşarak ilerliyor. koş zıpla ve engelleri geç. Zor ve güzel bir koşu ve kaçış oyunu.

Nasıl Oynanır;

Süper kahraman Vex platformlardan tuzakları geçerek ilerleyecek. Zorlu parkurda önümüze çıkan engellerden koşarak ve atlayıp tırmanarak kurtulacağız. Her bölümde amacımız bayrak noktasına ulaşabilmek. Çöp adamımız Vex ile bölümü geçebilmek için iyi bir refleks ve zamanlamaya ihtiyaç var. Duvarlara tırmanırken hızlı atlayışlar yapmalı, kutulardan atlarkende kutular yok olmadan diğer kutuya geçmeliyiz. Su altında yüzme ve buzlu bölümlerde de zamana karşı yarışıyoruz, nefesimiz tükenmeden ve buzlar erimeden bu bölümleri geçmeliyiz. Süper Kahraman Vex parkurda bayrağa ulaşmak için düz gitmek yerine üst kısımdan geçmek gibi bazen farklı yollarıda kullanabiliyor. Bayrağa ulaştığımızda yeni bölüme geçmek için menüdeki sağ tarafımızda bulunan üzerinde act yazan kutulara atlıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Vex

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar