güzel
yeni
Süper Adam Vex 3

Süper Adam Vex 3

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, kayma: koşarken alt hareket tuşu
Süper Adam Vex 3 oyunu. Çöp adamın 3. koşu ve kaçış macerası. Zorlu tuzaklı yollar seni bekliyor. Koş adamım koş ve parkuru geç.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Karşımıza rekorlu seçenek geliyor. Burada yaptığımız puanları kaydetmek için allow recordings yazısına tıklıyoruz. İnternet tarayıcısının ayarlarına göre bu seçenek tıklanmaya kapalı olabilir. O zaman köşedeki x işaretinden seçimi kapatıp devam ediyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde play game butonuna basarak devam edelim. Şimdi çöp adamımız Vex bölüm seçme alanına geldi. İlk bölüme başlamak için act 1 yazılı kutuya gitmeliyiz. Bölüm kutusu hemen üst kısmımızda. Karşımızdaki tuzağı geçip duvarı tırmanarak buraya ulaşabiliriz. Buraya gelip kutunun üzerine çıkıyoruz ve alt hareket tuşuna basarak 1. bölümle oyuna başlıyoruz.

Süper Adam Vex bu 3. oyunda daha zor parkurlardan geçecek. Kesici çarklar, havuzlar, buzlu kayan ve hızlandıran yollar, halat geçişleri gibi birçok eğlenceli tuzaklı yollar bizi bekliyor. Koşucu Adam Vex bölümü geçmek için yeşil renkli çıkış noktasına ulaşmaya çalışıyor. Tuzaklara yakalandığımızda bir önceki bayrak noktasından tekrar devam edebiliriz. Vex 3 oyunu dikkat ve beceri isteyen zor bir parkur oyunu. Tuzakları iyi bir zamanlamayla geçebiliriz. Her bölüm diğerinden daha zorlu yollardan geçiyoruz. Oyunda puanlama parkuru hızlı geçmeye göre yapılıyor. Koşup ve en kısa sürede parkuru geçmeye çalışıyoruz.

Vex serisinin bu bölümünde oyuna yeni bir özellik eklenmiş. Artık istediğimiz gibi kendi oyun bölümlerini tasarlamak mümkün. Ana sayfadaki stage builder butonuna bastığımızda tasarım kayıt kısmı açılacak. Ayrıca bu sayfanın altındaki alandan arkadaşlarımızın yaptığı bölümlerin ismini girerek oynayabiliriz. Yeni bir bölüm tasarımı için artı işaretli kutulardan birini tıkladığımızda parkur yapım sayfası açılıyor. Sayfanın sağ alt köşesindeki yapım malzemelerinden alıp istediğimiz gibi yerleştirerek en güzel oyun bölümlerini tasarlayabiliriz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Vex 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar