güzel
yeni
Kırmızı ve Yeşil 2

Kırmızı ve Yeşil 2

Tuşlar:

1. oyuncu: w,a,s,d, 2. oyuncu: yön tuşları, tekrar başlatma: r
Kırmızı ve Yeşil 2 oyunu. İki kişilik oyun Kırmızı ve Yeşil'in yeni macerası. İkiz kardeşler herzaman birbirlerine yardım ederek armut toplayacak.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına tıklıyoruz. Bölüm listesi açılıyor. İlk sıradaki 1. bölümü seçelim ve oyun başlasın. Kırmızı ve Yeşil kardeşler ile armut toplayacağız. Her kardeş kendi rengindeki armutu alacak. Armutlara ulaşmak için çözüm yolları bulup diğer kardeşimizle yardımlaşmalıyız. Aramızda iş bölümü yaparak başlayalım, armutu alacak olan hareket edip yola çıkarken, diğer kardeş düğmelere basarak kapıları açacak. Bazende kardeşimize bulunduğumuz yerdeki kutuyu ulaştırmamız gerekli. Kardeşleri armuta ulaştıracak en güzel özellik ise ışınlanma yerleri. Yine her kardeş kendi rengindekı ışınlanma kapısından geçebiliyor. Ayrıca birde sarı ışınlanma geçidi var. Burdan ise her iki kardeşte geçebilir. Işınlanma kapısının hangi tarafından geçersek diğer ışınlanma kapısının da o tarafından çıkıyoruz. Bazı bölümlerde tek başımıza armuta ulaşamayız. Kardeşimize yardım edin ve birlikte hareket ederek 2 armutuda toplayalım. Böylece bölümleri kolayca geçebiliriz. Kırmızı ve Yeşil ile 2 kişilik güzel bir kardeş oyunu.

Kardeşlere ve oyun arkadaşlarına iyi eğlenceler dileriz. www.OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pacifier Warrior 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar