güzel
yeni
Motorsiklet Parkuru

Motorsiklet Parkuru

Tuşlar:

sürme: w,a,s,d veya yön tuşları, hızlanma gücü: q, fren: boşluk tuşu

Motorsiklet Parkuru Oyunu Oyna. En zor motosiklet engel parkurları ve dağda motor kullanma oyunu oynayın. Motorsiklet ustası olarak hünerli motorsiklet sürüşünüzü gösterin.

Nasıl Oynanır;

Start game yazısına tıklıyoruz. Bölüm seçme ve ayar sayfası açılıyor. Alttaki garage yazısından motosiklet üzerinde ve giysilerde renk seçimi yapabiliyoruz, istediğimiz şekilde renkli motosikletler oluşturuyoruz. Shop kısmından ilerleyen bölümlerde kazanılan puanlarla motorsikletin gücünü artıracak motorsiklet modifiye özellikleri alın ve motor aracımızı süper motorsiklet haline getirin. Oyuna başlamak için üst kısımdaki başlangıç kolay bölümlerden ilk 4 level içerisinden birini seçiyoruz. Bu bölümleri geçtiğimizde yeni levelli motorsiklet parkurları açılacaktır. Oyun başladığında çeşitli motorsiklet rampası ve engellerin bulunduğu parkurda düşmeden ilerlemeye çalışacağız. Motorsiklet cambazı olduğumuzu göstermenin zamanı geldi. Çılgın motosiklet gösterisi hızlı motosiklet sürmek kadar dengede gerektiriyor. Riskli yerlerde bazen hareketli motosiklet ile durup yavaş şekilde sürmek ve engelleri geçmek gerek. Turbo motorsiklet gücümüzü de gereken yerlerde kullanmayı unutmayın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Moto Trial Fest 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar