güzel
yeni
Nitro Hız

Nitro Hız

Tuşlar:

sürme: yön tuşları veya w,a,s,d, nitro hızlanma: x veya b, dönüşlerde kayma: c veya n, tekrar başaltma: r
Nitro Hız oyunu oyna. Şehir içinde yollarda mini nitro araba yarışlarına katılın. Nitro hız güçlü otomobiller, süper yarışçılar, kıvrımlı pistler! Üst düzey bir rekabet ve zorlu yarışlar. Eski araba yarışı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Continue ve play game butonlarına bastığımızda ilk yarış başlıyor. Üst tarafta lap yazısıyla gösterilen sayı pistte kaç tur yarışılacağını gösteriyor. İlk 3 sırada bitirdiğimizde oyunda yeni bir yarış pisti açılıyor. Yarışta en önemli şey yollardaki kırmızı nitro balonlarını toplamak ve nitro depomuzu doldurmak. Nitro gücümüzü hemen kullanıp hızlanarak diğer arabaları geçiyoruz. Sol alt köşede mavi renkte nitro depomuzun doluluk oranı gösteriliyor. Yarış dönüşlü ve hızlı yollarda geçiyor. Bizde yarışı havadan takip ettiğimizde karşımıza gelecek virajlarda araba ile kaza yapmamak için radarı takip ederek yardım alabiliriz. Sağ alt köşedeki radarda sarı renkteki yollardan karşımıza çıkak dönüşleri önceden görebiliriz. Bölüm aralarında aracımızı modifiye edeceğimiz seçeneklerde bulunuyor. Burada motor ve sürüş özellikleri geliştirilebilir, yeni bir yarış arabası da alabiliriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Club Nitro

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar