güzel
yeni
Online Askeri Savaş

Online Askeri Savaş

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, zıplama: boşluk tuşu, eğilme: c, silah değiştirme: fare orta tekerleği veya m ya da 1,2,3,4,5,6,7,8,9 rakamları, yazışma: t, tam ekran: p, durdurma: tab tuşu
Online Askeri Savaş oyunu oyna. Takım kur ve arkadaşlarınla savaş. Yeni 3D online oyun. En güzel, gerçek, silahlı arena mücadelesine katıl.

Nasıl Oynanır;

Oyunun dosya boyutu büyük olduğundan bir süre bekliyoruz. Yükleme tamamlanınca sunucu bölge listesi gelecek. En yakın sonucu Avrupa. bunun için Europa sunucusunu seçebiliriz, tercih size kalmış. Daha sonra oyun odası listesi gelecek. İstersek alttaki menülerden kendi oyun odamızı açabiliriz. Çeşitli oynanışlara sahip oyun türleri bulunuyor. Oyun odalarının isimlerinde ne türde olduğu ve kaç oyuncunun oynadığı yazıyor. Girmek istediğimiz savaş arenasının karşısındaki join room butonuna basıyoruz. Bazı ayarların yapıldığı sayfa gelecek. Burada takımı seçelim. Özel tim için SWAT ve paralı askerlerin takımı için Mercenary yazanı seçerek oyuna başlıyoruz. Savaş alanına geldiğimizde hemen kendimize iyi bir silah seçelim. Ağır silahlı bölümler daha aksiyonlu ve güzel oluyor. Savaş alanı saklanmak için geniş değil. Hızlı olmalı ve rakip ordu askerlerini gafil avlamalıyız. Bilgisayar üzerinden kolayca açılıp oynanan yeni bir gerçek online savaş yapma oyunu sizi bekliyor. Arenanın kralı olmaya hazır mısın?

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Battle S.W.A.T vs Mercenary

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar