güzel
yeni
Online Basket Atma

Online Basket Atma

Tuşlar:

fare
Online Basket Atma oyunu oyna. 2 kişi, teke tek, basketbolcu yarışması yapın. 3D basketbol sahası üzerinde potaya basket atışları oyunu.

Nasıl Oynanır;

Önce yüklemenin tamamlanmasını bekliyoruz. Bu biraz zaman alabilir. Ardından ana sayfa gelecek. Burada 3 seçeneğimiz bulunuyor. Alıştırma yapmak için "practice" menüsü kullanılıyor.

Rakip basketbolcular ile teke tek olarak 2 kişi maç yapabiliyoruz. Şut yarışması için "shooting race" butonuna basacağız. Ardından basketbol sahası seçeceğiz. Program bizi rastgele bir oyuncu yada bot yarışmacı ile eşleştirme yapacaktır. En çok sayıyı atan oyuncu maçı kazanacak. Sol kenarda bir çubuk ve üzerinde çizgi göreceksiniz. Topu fare sol tuşuna basılı tutup fırlatıyoruz. Fırlatırken hız ayarını bu çizgiye en yakın yerde durdurduğumuzda daha isabetli atışlar yapacağız. Ardı ardına isabetli atışlar yaptığımızda güç çubuğu doluyor ve özel toplar kullanıyoruz. Bu şekilde atılan basketlerden alınan puanlar ikiye katlanacak.

Hücum ve savunma şeklinde oynanan bire bir maç için "attacker-defender" butonuna basıyoruz. Basket potası seçip devam edeceğiz. Burada karşılıklı basket atışları yapmanın yanında topa karşı potayı savunmada yapacağız. Rakip oyuncu topu aldığında karşısına geçip onu durdurmaya çalışıyoruz. Faremizin sol tuşuna basıp aşağı doğru hareket ettirdiğimizde basketbolcumuz topa vurmaya çalışıyor. yukarı hareket zıplatıyor. Ayrıca sola ve sağa doğru hareket edebiliyoruz. Güzel bir 3D basket atmaca oyunu.

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Basketball Stars

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar