güzel
yeni
Blok Yılan
Blok Yılan
Simit Savaşları
Simit Savaşları
Simit Savaşları
Simit Savaşları
Dozer ile Ev Yıkma
Dozer ile Ev Yıkma
Blok Parçalama
Blok Parçalama
Usta Atlayıcı
Usta Atlayıcı
Yaya Yolu
Yaya Yolu
Maymun Yolu
Maymun Yolu

0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Denizaltı Hazinesi

Tuşlar:

sürme: yön tuşları, torpido füze atma: boşluk tuşu

Açıklama;

Denizaltı Hazinesi oyunu oyna. Deniz altında gizemli korsanların altınlarını topla. Küçük denizaltı gemisi sürme ve minik hazine avı macerası oyunu.

Nasıl Oynanır;

"Start game" butonuna tıklıyoruz. Görüntüleri geçtiksen sonra oyun başlıyoruz. Minik maceracımız korsanların batan gemisinden kalan hazinelerin peşine düştü. Körfez sularının altında mercanların arasında hazine avına çıkıyoruz. Küçük denizaltımız ile su altı mağaralarında bulunan altınları toplayacağız. Sağ üst köşede kaç tane altın toplayacağımız yazacak. Denizaltının üzerindeki ok işareti altınların yerini gösteriyor. Altınları alıp mıknatısa bırakıyoruz. Denizaltını hızlı sürmeliyiz. Çevredeki balıklar varlığımızdan rahatsız oluyor ve saldırıya geçiyorlar. Denizin altında uzun süre durabilmemiz için havaya ihtiyacımız var. Oksijen tüplerini alıp hava deposunu doldurmalıyız. Sol üst köşede denizaltıgemisinin hasar durumu ve oksijen deposunun doluluk oranları gösterilecek. Gizemli korsan hazinesi bulunmayı bekliyor. Keyifli bir deniz macerası oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Gold of Pirate Bay
Yorumlar