güzel
yeni
Bir Denizaltı Macerası

Bir Denizaltı Macerası

Tuşlar:

hareket:yön tuşları veya w,a,s,d, kanca atma:fare sol tuşu
Bir denizaltı macerası oyunu oyna. Nadir bir çiçeği toplamak üzere araştırma ekibiyle yola çık. Denizaltının okyanusun derinliklerindeki maceralı yolculuğuna katıl.

Nasıl Oynanır;

Mavi derinliklerde dipsiz mağaralara giren denizaltımız macerasında labirentlerin içinde yolculuk ederken hem aradıkları nadir çiçekleri toplayacak hemde yoluna devam edebilmek için denizaltının kancasıyla önündeki engelleri başka yere taşıyıp yolunu açacak. Bir Denizaltı Macerası oyununda denizaltındaki mağara sistemlerinde dolaşan denizaltımızın çıkışa ulaşması ve burada bulunan bazı kapıları geçebilmesi için düğmeleri veya kapı açma sistemlerini bularak açması gerekiyor. Denizaltımız çarpmalara karşı oldukça dayanıklı olsada sürekli duvarlara çarpması onu batırabilir. Macerası çok kısa sürmeyecek denizaltının gücünü koruması gerekiyor. Sol üst köşede kırmızı bar çubuğuyla çarpmalara karşı nekadar dayanıklılığı kaldığını gösteriyor. Denizaltımız hareket ettireceği nesneleri bazende ağırlığını kullanarak geçebiliyor. Denizaltının bu tehlikeli görevinde onu suda rastgele gezinen mayınlarda bekliyor. Bir mayına çarpması oldukça hasar verecektir. Denizin derinliklerine indikçe denizaltımız basınç ve yoğunluk farkından dolayı daha aşağılara gitmekte zorlanacak. Aşağı yön tuşunu bıraktığımız anda hızla yukarı doğru gidecek. Denizaltı aşağılara indikçe karanlığı aydınlatan küçük canlılarla karşılaşacak. Bu canlılar bitkilerin üstünde dolaşıyor ve denizaltıya dokunduklarında da denizaltının etrafını sararak onu takip ediyorlar. Denizaltındaki araştırma ekibi ışıklı canlıların işlerine yarayabileceğini akıllarına getirmeselerde bu canlılar tünellerde bulunan ve elektiriği tükenmiş elektrikli kapı sistemlerini açmaya yarayacak. Bu şekilde yolunda ilerleyen denizaltımızla çiçekleri toplayacağız. Bir Denizaltı Macerası Oyununda oldukça iyi ve maceralı dakikalar sizleri bekliyor. Güzel vakit geçirmeniz dileğiyle iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bloomo a Submarine Adventure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar