güzel
yeni
Bire Bir Maç

Bire Bir Maç

Tuşlar:

tek kişilik: hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, şut: x, özel şut: z, 1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, şut: b, özel şut: v, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, şut: l, özel şut: k, durdurma: p
Bire Bir Maç oyunu oyna. Bir ve 2 kişilik teke tek futbol maçı yap. 1e1 veya takımlı ikişer oyunculu ya da aynı takımda olma eşli çift kale koca kafalar topu.

Nasıl Oynanır;

Yükleme çubuğu dolana kadar sürede bekliyoruz. Açılan yerde sağ taraftaki "play" butonuna basılacak. Tek veya 2 kişi oynama seçimi yapılan yerdeyiz. İki kişi oynamak için "2 players" butonuna basıyoruz. Turnuva veya rastgele maç ayarı yapılıyor. Rastgele maç için "random match" butonundan devam ediyoruz. Açılan sayfada ise takım ile ilgili seçimler yapılacak. Öncelikle oyunun türünü seçeceğiz. Orta kısımdaki "mode" yazısının altında 3 tane seçenek sunulacak. Sırası ile; teke tek 1bir1 karşılıklı maç, takım halinde yanımızda bir başka yardımcı oyuncu olan maç, iki kişi eşli aynı takımda olduğumuz futbol maçı. Bizim önerimiz en sonuncusu, yani aynı takımda olma. Bu ayardan sonra takım ve oyuncu seçimlerimizi de yapalım. Her şey tamamsa "play" butonuna basıp çift kale maçımızı yapabiliriz. Futbolcu koca kafalar ile topu karşı kaleye gönderiyoruz. Futbolcuların özel yetenekleri oluyor. Çok hızlı şut çekebiliyorlar. Bunu kullanmak için alt köşelerdeki şut gücünün dolmasını bekliyoruz. Takımlı ve birebir güzel bir futbol maçı oyunu. Arkadaşını veya kardeşini yanına al ve 1e1 maç yap.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Football Legends 2016

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar