güzel
yeni
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Reklam
Benzer Oyunlar


Oyun Videosu
Okçu Adam
Okçu Adam
Zıplayan Çekirge
Zıplayan Çekirge
Usta Okçu
Usta Okçu
Online Silahlı Savaş
Online Silahlı Savaş
Online Askeri Savaş
Online Askeri Savaş
Boş Kale
Boş Kale
Okçu Kral
Okçu Kral
Terörist Operasyonu
Terörist Operasyonu
Mini Futbol
Mini Futbol
Dart Atma
Dart Atma
Japon Okçu
Japon Okçu
Kuş Fırlatma
Kuş Fırlatma

Kale Devir

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Kale Devir oyunu 1 oyna. Viking ordusu kalede saklanıyor. Kaleyi top atışları ile yık. Kule üzerindeki Viking askerlerini aşağı düşür ve yok et.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonlarından sayfaları geçiyoruz. Viking ülkesinin haritasına geldiğimizde ilk sıradaki bölgeyi seçerek oyuna başlayacağız. Vikinglere karşı saldırıya geçtik. Orduları kalelerde saklanmış savunma yapıyorlar. Kalelerini top fırlatarak yıkacağız. Sağ alt köşedeki cephane butona basarak ne kadar top atışı yapabileciğimizi görebiliriz. Aynı zamanda buradan fırlatacağımız topu seçiyoruz. Kulelerin yapılarına göre burdan topu al. Kulenin zayıf noktalarını bul ve vur. Kuleleri devir ve kaleyi yık. Vikingleri aşağı düşürerek ordularını yok et. Kaledeki hazineleri ele geçir.

Kale Yıkma oyunumuzda kendi bölüm tasarımlarımızı yapabiliriz. Ana sayfasındaki "Castle Builder" menüsünden bölüm tasarımı yapılıyor. Birçok oyun bölümü tasarlama özelliği mevcut. Oyuncular bu yapılan bölümleri kaydederek "People's Empire1" menüsünden diğerlerinin oynaması için paylaşabiliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Siege Hero: Viking Vengeance
Yorumlar