güzel
yeni
Ülke Yapbozları
Ülke Yapbozları
Gül Yapbozları 2
Gül Yapbozları 2
Gül Yapbozları
Gül Yapbozları
Tren Yapbozları
Tren Yapbozları
Araba Yapbozları 7
Araba Yapbozları 7
Araba Yapbozları 6
Araba Yapbozları 6
Uçak Yapbozu 5
Uçak Yapbozu 5
Uçak Yapbozu 4
Uçak Yapbozu 4
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Reklam
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Şekli Yap

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Verilen yapboz parçalarını kullanarak şekli yap. Çizgilerle gösterilen şeklin içini yapboz olarak kullanacağımız eşyalarla doldur ve resmi ortaya çıkar.

Nasıl Oynanır;

Play yazıları ve 1. bölümü tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Çizgi içerisine alt taraftaki eşyalar koyulacak. Çizginin büyük bir kısmını tam olarak doldurmalıyız. Bunu en kolay nasıl yapabiliriz? Eşyalar çizginin hangi kısmına benzerlik gösteriyorsa oraya yerleştirip tam olarak boşluk bırakmadan yapbozu tamamlarız. Mesela şekli daire olan eşyaları çizginin daire kenarlı kısımlarına yerleştirmek gerekli. Oyunda her bölümde belli bir süre var. Yukarı tarafta bize tanınan bu zamanı göreceksiniz. Süre dolmadan şekli doldurduğumuzda sağ taraftaki ok yazısı ile bölümü geçebilirsiniz. Tabi eğer şekil tam olarak doldurulduysa. Kolaydan zora doğru giden bölümlerde her oyunda daha çok parça kullanıyoruz. En uygun eşyayı doğru yerde kullanarak şekli yapalım. Güzel bir yapboz parçalarından şekil oluşturma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Mystical Show Shadow
Yorumlar
eliyeva aysel
2018-06-02 20:57:37
cok guzel bunu herkeze tavsiye ediyorum
eliyeva aysel
2018-06-02 20:55:50
cok kotu kimse benim arabalarimi beyenmedi